Dyrekcja 

Arkadiusz Marucha - Dyrektor Zespołu Szkół Górniczych

Maria Jarmuł-Snopek - Wicedyrektor Zespołu Szkół Górniczych

 Edyta Król -   Kierownik Kształcenia Praktycznego

Administracja

Milena Hawryluk - sekretarka

email -  zsg@zsg-leczna.pl

Katarzyna Lutruk - główny księgowy

email- k.lutruk@powiatleczynski.pl

Michał Węcławik - kierownik gospodarczy

email - m.weclawik@powiatleczynski.pl 
email - michal@zsg-leczna.pl

Dorota Dyndur - sekretarz szkoły

email - d.dyndur@powiatleczynski.pl

Kadra nauczycielska

Biblioteka - Marzena Olędzka, Ewa Szymanek 

Biologia -  Celina Michalska

Chemia - Andrzej Pytka

Działalność gospodarcza - Magdalena Proć

Edukacja dla bezpieczeństwa - Andrzej Pytka

Fizyka - Maria Jarmuł-Snopek, Andrzej Grzesiuk

Geografia - Leszek Kolanowski, Ewa Szymanek

Historia - Monika Jaszuk-Zagrodnik, Arkadiusz Marucha
Informatyka - Marta Laska-Szymajda

Język polski - Marzena Golan, Eliza Szymańska

Język angielski - Marta Sochan-Maciuk, Łukasz Pieczyński, Magdalena Proć, Katarzyna Zalewska

Język rosyjski - Edyta Król,  Daniel Zagrodnik

Komputerowe wspomaganie - Leszek Kolanowski

Matematyka - Iwona Czech, Marta Laska-Szymajda, Angelika Dzirba 

Podstawy Przedsiębiorczości - Magdalena Proć

Psycholog - Marzena Szypulska

Religia - ks. Marcin Pyda, ks. Paweł Kotowski

Wiedza o kulturze - Łukasz Pieczyński

Wiedza o społeczeństwie - Marzena Golan

Wychowanie fizyczne - Piotr Gałat, Adam Matej

Przedmioty zawodowe górnicze - Stanisława Ciężar, Henryk Harmasz, Andrzej Pytka, Ewa Pytka,  Janina Sobala

Przedmioty zawodowe elektryczne - Paweł Duda, Zbigniew Dyrka, Anita Golec, Jarosław Małyska, Tomasz Saran

Przedmioty zawodowe mechaniczne - Tadeusz Drozd, Łukasz Duda, Grzegorz Mazur, Kamil Michoń, Benedykt Porębski
Opieka  nad praktykami - Józef Rudzki

Pracownicy obsługi

Lilia Adamczyk - starszy woźny

Franciszka Adamczyk - starszy woźny

Krystyna Kozioł - starszy woźny

Gabriela Mazurkiewicz - starszy woźny

Krystyna Jońska - starszy woźny

Barbara Kwiecień - starszy woźny

Lila Sas - starszy woźny

Ilona Głowniak - starszy woźny
Grzegorz Mikołajczyk - konserwator
Jerzy Rychlewski - konserwator
Ireneusz Miszczuk - konserwator